O NAS

Kancelaria Radcy Prawnego SIGNUM w Dąbrowie Górniczej, w ramach której świadczona jest kompleksowa obsługa prawna zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych, została założona w 1997r. przez radcę prawnego dr Krzysztofa Sularz. W swojej działalności Kancelaria wykorzystuje szerokie doświadczenie zawodowe zdobyte na przestrzeni lat , w trakcie których odbywała się współpraca głównie z licznymi podmiotami gospodarczymi, którym pomagaliśmy rozwiązywać problemy prawne napotkane w trakcie prowadzenia ich działalności. Nie obce są Nam również problemy Naszych klientów indywidualnych.

Naszym głównym celem jest przede wszystkim ochrona interesów Klienta i zapewnienie najlepszej obsługi prawnej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w tym również podatkami. Kompleksowa obsługa prawna to rozwiązywanie wszelkich problemów natury prawnej, które napotyka podmiot prowadzący działalność gospodarczą. Oferujemy również swoją pomoc osobą fizycznym w rozwiązywaniu ich prywatnych problemów prawnych.

Szeroko pojęta pomoc prawna obejmuje, oprócz rozwiązywania bieżących problemów natury prawnej, także występowanie przed sądami powszechnymi, sądownictwem administracyjnym, w postępowaniach arbitrażowych i mediacyjnych, organami władzy publicznej, wszelkimi urzędami.

Naszym Klientom pomagamy zawierać umowy, dostosowywać ich kształt do konkretnych potrzeb Klienta, negocjujemy i doradzamy korzystne rozwiązania stosownie do okoliczności i uzasadnionych potrzeb Klienta, sporządzamy pisma, wnioski, opinie prawne.

Radca prawny to dziś nie tylko prawnik, ale także partner w biznesie, ktoś na kim można polegać zawsze i w każdej sytuacji, często biorący udział w planowaniu strategii rozwoju firmy poszukując właściwych rozwiązań.