ZESPÓŁ

Radca prawny dr Krzysztof Sularz

Założyciel i szef Kancelarii. Posiada bogatą teoretyczną wiedzę prawniczą zdobytą m.in. w trakcie wieloletniej pracy naukowej na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach połączonej z uzyskaniem tytułu doktora prawa / 1989r./ , egzamin sędziowski/1982 r./ oraz radcy prawnego /1984 r./ popartą kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym.  Niegdyś syndyk, a od 2015r. doradca restrukturyzacyjny. Od kilkunastu lat prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Zakres realizowanych zadań jest wyznaczany kompleksowymi potrzebami podmiotu korzystającego z usług i nie ogranicza się do spraw tradycyjnie przypisanych stanowisku radcy prawnego. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, gospodarczym, upadłościowym i podatkowym.

Radca prawny Jacek Sularz

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, od 2016r. radca prawny. Od początku pracy zawodowej pozostaje w stałej współpracy z kilkunastoma kancelariami z całego kraju, w tym w szczególności z Warszawy, Poznania, Częstochowy i Wrocławia. Specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych i reprezentacji stron przed Sądami. Najczęściej zajmuje się sprawami rodzinnymi, odszkodowawczymi oraz tematyką antysmogową. Od 2018r. mediator sądowy wpisany na listę stałych mediatorów sądowych prowadzoną przez Sąd Okręgowy w Katowicach i Gliwicach.

Prawnik - Anna Sularz

Wsparcie merytoryczne radców prawnych, obsługa spraw administracyjnych.

Prawnik - Ewa Sularz

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pasjonatka praw ochrony zwierząt. Współpracuje z fundacjami ochrony zwierząt w zakresie pomocy prawnej.  Niezrównana pomoc w organizacji bieżących spraw administracyjnych i marketingowych.

Prawnik - Ilona Skibińska-Mamzer

Wsparcie merytoryczne radców prawnych oraz obsługa korporacyjna Klientów.